Başakşehir Oyakkent Sitesinde Oturan Kamil Bey'in Koltuk Takımı

Başakşehir Oyakkent sitesinde oturan müşterimiz Kamil bey bize internetten ulaşarak koltuk takımının yenilenmesini istedi bize whatsapp tan resim atarak ortalama ne kadara mal olur hesaplamamızı istemiştir.
Bizde Kamil beyin koltuk takımına yapılmasını istediği detayları istedik kendisi bize detayları anlattı ortalama bir fiyat hesaplaması yaparak kendisine bildirdik.

Kamil bey in firmamız hakkında yorumu

Kamil beyin evine misafir olduk karşılıklı istişare yaparak fiyat konusunda da anlaştık. Kamil bey in koltuk takımını sıraya aldık günü geldiğinde ise koltuk takımını 3 gün de tertemiz yapıp evine teslim ettik. Kamil bey koltuk takımının yenilenmiş halini görünce şaşırdı ve şaşkınlığınıda firmamız hakkında yapmış olduğu yorumda da belirtmiştir.

Yorumlar

Hizmet Verdiğimiz Semtler

Başakşehir koltuk döşeme, Kayaşehir koltuk döşme, Küçükcekmece koltuk döşeme, Halkalı koltuk döşeme, Atakent Mahallesi koltuk döşme, Ispartakule koltuk döşeme, Tahtakale Mahallesi koltuk döşeme, Bahçeşehir koltuk döşeme, Güvercintepe koltuk döşeme, Şirinevler koltuk döşeme, Güneşli koltuk döşeme, Ateştuğla koltuk döşeme, Kayabaşı koltuk döşeme, Masko koltuk döşeme, Esenyurt koltuk döşeme, Beylikdüzü koltuk döşeme, Esenkent koltuk döşeme, koltuk döşeme fiyatları ve İstanbul Avrupa Yakasında Bir Çok Yere Koltuk Kaplama Hizmeti Vermekteyiz.

Facebook Sayfamız