KOLTUK YÜZÜ DEĞİŞTİRME NE KADARA MAL OLUR? - Güler Koltuk Döşeme İstanbul

Güler Koltuk Döşeme İstanbul

Güler koltuk döşeme atölyesi İstanbul

8 Ocak 2018 Pazartesi

KOLTUK YÜZÜ DEĞİŞTİRME NE KADARA MAL OLUR?

Koltuk kaplatmak isteyen kişilerin koltuklarını kaplatmadan önce doğal olarak merak ettiği koltuk yüzü değiştirme ne kadara mal olur? düşüncesidir. Evet bazen müşterilerimiz mesaj atarak ''benim koltuk takımım var 2 üçlü 2 tekli yüz değişimi ne kadar olur diye soru sormaktalar bizim cevabımızda ürünü görmeden fiyat verimiyoruz''. Koltuk takımı modelleri çok olduğu için görmeden fiyat veremeyiz whatsapp'tan resimleri atılırsa fiyat veriyoruz.
KOLTUK YÜZÜ DEĞİŞTİRME NE KADARA MAL OLUR?
Koltuk yüz değişimi olacak modele fiyat verirken seçilecek kumaş tercihleride çok önemlidir. Örneğin bir takıma 35 metre kumaş giderken başka koltuk takımına 25 metre gitmektedir. Tay tüyü, nubuk, kadife ve keten kumaşlar arasında fiyatlar farklılık göstermektedir. Tay tüyü kumaşın metresi 37 tl iken nubuğun metresi 55 tl bu bahsettiğim kumaşlar birinci sınıf  2 yıl garantisi olan kumaşlardır.

Piyasada 13 tl ye satılan tay tüyü 18 tl ye satılan nubuk kumaşlarda vardır fiyatlarına göre kalite değişmektedir.

Müşterilerimizle sık karşılaştığımız olay ise bu fiyata yeni koltuk takımı alırım öncelikle bu konuya biraz açıklık getireyim fabrikasyon ürünlerde kullanılan kumaş kalitesiyle bizim kullandığımız kumaş kalitesi arasında çok fark var. Fabrikalar ürünü ne kadar az maliyete mal ederse o kadar çok kazanırlar. 8 tl lik kumaştan koltuk takımını kaplaması 8*35=280 tl yapar bizim 37 tl lik kumaştan kapladığımızda 35*37=1295 tl yapmakta artı işcilik ve gider eklendiğinde ortalama 1800-2000 tl arasında rakamlar çıkmakta ve bu rakamlarda fazla para bırakmamakta ancak sürümden kazanmaktayız.

Vermiş olduğum örnek tay tüyü kumaş dan 35 metre giden koltuk takımı modeli içindir. Anlayacağınız koltuk takımınız modeli ve seçeceğiniz kumaş türüne göre koltuk yüz değişimi fiyatları belirlenmektedir. Evet kısaca koltuk yüzü değiştirme ne kadara mal olur? özetlemeye çalıştım. Detaylı bilgi almak için lütfen iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçiniz size yardımcı olmak benim işim.

İletişim:

İsim: Sefa Güler

Whatsapp ve Cep Tel: 0543 265 72 28

Facebook sayfamız: Güler Mobilya Koltuk Yüz Değişimi, Sıfır İmalat ve Tamir

Adres: Altınşehir mahallesi berrak sokak no: 33 Başakşehir/İstanbul.

1 yorum:

  1. alanyadayim koltuk takiminin kumaslarini yeniletmek istiyoum fiyat alabilirmiyim

    YanıtlaSil

Google Haritalarda Biz