KEDİ TIRMALAMASINA KARŞI KUMAŞ SEÇİMİ - Güler Koltuk Döşeme İstanbul

Güler Koltuk Döşeme İstanbul

Güler koltuk döşeme atölyesi İstanbul

11 Mart 2018 Pazar

KEDİ TIRMALAMASINA KARŞI KUMAŞ SEÇİMİ

Kediler sevimli olduğu gibi evde bazı sorunlarıda ortaya çıkarmaktalardır. Bu sorunların başta geleni ise tırmalama alışkanlığıdır. Ev de kedi besleyen kişiler genelde koltuk gibi ev eşyaları tırmalama sonucu zarar görmektedir.

Eğer evde kedi besliyorsanız ve kedinizi çok seviyorsanız o zaman koltuk alırken ya da kolduk yüz değişimi yaptırırken ilk önce kedi tırmalamasına karşı etkili kumaş türlerinden seçmelisiniz. Kediler hangi kumaşı tırmalamaz? evet bu sorunun bir kaç cevabı vardır. kedi tırmalamasına karşı ilk başta gelen kumaş türü Sertex süet floklu kumaşlardır. Fakat Sertex kumaşları her bütçeye uygun olmadığından biraz pahalı gelebilir.

Alternatif seçenekler arasında ithal kadife ve tay tüyü kumaşlar vardır. Evinde kedi besleyen bir çok müşterimizin koltuklarına yüz değişimi yapmış bulunmaktayız. Şu ana kadar her hangi bir sorunla karşılaşmadık. Edindiğimiz tecrübeye dayanarak kedi tırmalamasına karşı ithal kadife ve tay tüyü kumaşlar tercih edilebilir.

Dokuması sık dokunduğu için ayrıca bu kumaşların leke tutma ve su itici özelliği olduğu için kediler tırmalamak istemiyor. Bu kumaşların su itici özelliği üzerindeki kimyasallardan kaynaklanmaktadır. Kediler belkide tırmalama konusunda tay tüyü ve ithal kadife kumaşlarını sevmiyorlar.

Resimdeki koltuk evinde kedi besleyen müşterimize ait koltuğun arka sırt kısımlarını kedisi tırmalamıştı yenisini yapıp evine götürdüğümüzde kedisi koltukların üzerinde gezindi bir müddet kediyi izledik acaba koltukları tırmalayacak mı diye fakat kedi gezindi ve koltuklardan uzaklaştı.

Kedi tırmalamasına karşı kumaş tay tüyü ve ithal kadife tercih edebilirsiniz. Koltuk döşeme ve fiyat almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşırsanız detaylı olarak yardımcı olabilirim.

İletişim:

İsim: Sefa Güler

Whatsapp ve Cep Tel: 0543 265 72 28

Facebook sayfamız: Güler Mobilya Koltuk Yüz Değişimi, Sıfır İmalat ve Tamir

Adres: Altınşehir mahallesi berrak sokak no: 33 Başakşehir/İstanbul.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Google Haritalarda Biz