BAŞAKŞEHİR GÜVERCİNTEPE'DE OTURAN MÜŞTERİMİZİN KOLTUK TAKIMI YENİLENDİ

Başakşehir Güvercintepe'de oturan müşterimiz Emrecan bey bize internetten ulaşmıştır. Emrecan bey googledeki müşterilerimizin yapmış olduğu yorumları okuyup etkilendiğini ve eski koltuklarının döşeme değişikliği yaptırmak istediğini bize anlatmıştır.

Yeni hali

Emrecan beyin evine misafir olup koltuk takımını inceledik ve fiyat hesaplaması yapıp kendisine söyledik pazarlık sünnettir dedik ve fiyat konusunda da anlaştıktan sonra kendilerine 10-15 gün içinde koltukları alacağımızı söyleyerek evden ayrıldık.

Eski hali
Firmamıza yoğun talep olduğu için müşterilerimizi randevu sırasına alarak koltuklarını evinde bekletiyoruz.

Eski hali
Müşterilerimizin koltuklarını alıpta dükkanda bekleterek mağdur etmiyoruz.

Yeni hali
Emrecan bey in koltuk takımını sırası geldiğinde alıp 3 gün de ilk günkü haline getirip teslim ettik.

Müşterimizin yapmış olduğu yorum
Müşterimiz firmamız hakkında yapmış olduğu yorumla bizden ne derece memnun olduğunu göstermiştir. Güler koltuk döşeme firması olarak birinci hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti ise kaliteli birinci sınıf malzeme kullanılarak ortaya çıkmaktadır.

Yorumlar

Hizmet Verdiğimiz Semtler

Başakşehir koltuk döşeme, Kayaşehir koltuk döşme, Küçükcekmece koltuk döşeme, Halkalı koltuk döşeme, Atakent Mahallesi koltuk döşme, Ispartakule koltuk döşeme, Tahtakale Mahallesi koltuk döşeme, Bahçeşehir koltuk döşeme, Güvercintepe koltuk döşeme, Şirinevler koltuk döşeme, Güneşli koltuk döşeme, Ateştuğla koltuk döşeme, Kayabaşı koltuk döşeme, Masko koltuk döşeme, Esenyurt koltuk döşeme, Beylikdüzü koltuk döşeme, Esenkent koltuk döşeme, koltuk döşeme fiyatları ve İstanbul Avrupa Yakasında Bir Çok Yere Koltuk Kaplama Hizmeti Vermekteyiz.

Facebook Sayfamız