BAŞAKŞEHİR ONURKENT TE OTURAN MÜŞTERİMİZİN YENİLENMİŞ KOLTUKLARI

Başakşehir Onurkent te oturan müşterimizin eski koltuklarını yenileyip evine teslim ettik. Onurkent te oturan Hatice hanım koltuklarını yeniletmek için bir ay önce bizi arayıp bizden koltukları için teklif almıştır.
Yenisi
BAŞAKŞEHİR ONURKENT TE OTURAN MÜŞTERİMİZİN YENİLENMİŞ KOLTUKLARI
 Eskisi
BAŞAKŞEHİR ONURKENT TE OTURAN MÜŞTERİMİZİN YENİLENMİŞ KOLTUKLARI
Daha önce koltuklarını başka firmaya döşettirdiği ve beğenmediği için bu bir aylık süreçte kendisi koltuk döşeme firması aramıştır. İnternetten bizi bulduğu için ilk başta güvenememiş ve bir arkadaşından koltuk döşemeci tavsiyesi istemiştir.
Müşterimizin Yorumu


BAŞAKŞEHİR ONURKENT TE OTURAN MÜŞTERİMİZİN YENİLENMİŞ KOLTUKLARI
Hatice hanımın arkadaşı ise Başakşehir de oturan bizim müşterimiz çıkmış ve bizim numarımızı vererek bizi tavsiye etmiştir. bir ay sonra tekrar bizi arayarak koltuklarını bize yaptırmak istediğini söylemiştir. Hatice hanımın evine koltuktuklarını almaya gittiğimiz de kendisi bizzat bana bu yazdıklarımı söylemiştir. Müşterimizin yorumunuda ekledim okuyabilirsiniz.


Hatice hanımın koltuk takımını 3 günde sıfır koltuk takımı olarak teslim ettik. Elimizden geldiği kadar müşterilerimizi evinde koltuksuz bırakmamaya çalışıyoruz. Biz elimizde bir iş varken diğer işi dükkana sokmuyoruz. Elimizdeki iş bittiğinde sıradaki takımı alarak en kısa sürede yapıp teslim ediyoruz.

Müşterilerimizin koltuklarını alıp dükkanda bekletmiyoruz. Koltuk döşeme için anlaştığımız müşterilerimizi sıraya alarak randevu tarihi veriyoruz. Sırası geldiğinde kendilerini arayarak bilgilendiriyor müsaitseler koltuklarını alıyoruz.

Sizde koltuk döşeme fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Hizmet Verdiğimiz Semtler

Başakşehir koltuk döşeme, Kayaşehir koltuk döşme, Küçükcekmece koltuk döşeme, Halkalı koltuk döşeme, Atakent Mahallesi koltuk döşme, Ispartakule koltuk döşeme, Tahtakale Mahallesi koltuk döşeme, Bahçeşehir koltuk döşeme, Güvercintepe koltuk döşeme, Şirinevler koltuk döşeme, Güneşli koltuk döşeme, Ateştuğla koltuk döşeme, Kayabaşı koltuk döşeme, Masko koltuk döşeme, Esenyurt koltuk döşeme, Beylikdüzü koltuk döşeme, Esenkent koltuk döşeme, koltuk döşeme fiyatları ve İstanbul Avrupa Yakasında Bir Çok Yere Koltuk Kaplama Hizmeti Vermekteyiz.

Facebook Sayfamız