OTURMA GRUBU KAPLAMA FİYATLARI

Oturma grubunuz eskidi mi? atmayı mı? düşünüyorsunuz? atmayın verin bize uygun fiyata yenileyelim. Eskimiş oturma grubunuzu ilk günkü gibi sıfır hale getirebiliriz. Güler koltuk döşeme atölyemiz de her türlü koltuk takımı, çekyat, oturma grubu ve köşe takımı yüz değişimi yapılır.
Oturma grubu kaplama fiyatları kotluğunuza gidecek kumaş metresi ve seçeceğiniz kumaşın türüne göre değişkenlik göstermektedir. Whatsapp adresimiz den eski koltuklarınızın resmini bize atarak fiyat alabilirsiniz.

Piyasada koltuk yüz değişimi fiyatları kumaş ve sünger kalitesine göre de değişmektedir. Örnek verecek olursak diyelim ki model a koltuk takımımız var birinci sınıf malzeme kullanarak 2000 tl ye ucuz malzeme kullanarak 1500 tl ye yüz değişimi yapmak mümkün.

Bazı müşterilerimiz ucuz yaptırmak için ellerinden geleni yapmakta fakat ucuza yapılan iş sonrası pişmanlık getirmektedir sonuçta koltuklarınız evinizde sürekli kullanacağınız ihtiyaçtır.

İsterseniz size bir örnek daha verelim 2000 tl ye yapılan koltuk kaplama 10 yıl gidiyor sa 1500 tl ye yapılan koltuk kaplama 2 yıl kadar ya gider ya da gitmez garantisi yoktur.

Koltuk döşeme kumaş fiyatları kalite kalite değğişmektedir. Piyasa da koltuk döşeme kumaşları 11 tl ye de var 60 tl ye de artı dolar ve euro ile satılanlar da var fakat bunlar çok çok pahalı bizim kullandığımız kumaşlar müşterilerimizin isteğine göre değişmektedir. Biz genelde metresi 35 ve 60 tl arasında olan kaliteli kumaşları kullanmaktayız.

Dolar ve euro ile satılan kumaşlar çok pahalı olduğu için herkez tercih etmemektedir. Genelde dar gelirli insanlar olduğumuz için müşterilerimize olabildiğince uygun fiyatları sunmaya çalışmaktayız.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz size yardımcı olmak bizim görevimizdir.

İletişim:

İsim: Sefa Güler

Whatsapp ve Cep Tel: 0543 265 72 28

Facebook sayfamız: Güler Mobilya Koltuk Yüz Değişimi, Sıfır İmalat ve Tamir

Adres: Altınşehir mahallesi berrak sokak no: 33 Başakşehir/İstanbul.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

KOLTUK YÜZÜ DEĞİŞTİRME NE KADARA MAL OLUR?

OTURMA GRUBU SÜNGERİNİN KALİTESİ NASIL OLMALI?

KEDİ TIRMALAMASINA KARŞI KUMAŞ SEÇİMİ

Facebook Sayfamız