KÖŞE KOLTUK KAPLAMA ve KÖŞE KOLTUK DÖŞEME FİYATLARI

Firmamız her türlü koltuk takımı yüz değişimi yapmaktadır. Köşe koltuk kaplama fiyatları için de resmini whatsapp üzerinden bize yollamanız yeterlidir. Köşe koltuk takımınızın büyüklüğü ve yapılacak tadilatlar fiyatlar üzerinde etki etmektedir. Koltuğun süngeri de deforme mevcut ise sünger kesinlikle değişmelidir.
KÖŞE KOLTUK KAPLAMA ve KÖŞE KOLTUK DÖŞEME FİYATLARI
Mağazalar da satılan koltuk takımları eskisi gibi sağlıklı olamamaktadır çünkü ucuza mal edip ucuza satılmaktadır. Şimdiki ucuz koltuk takımlarında kullanılan malzemeler çoğunlukla palet tahtası ve sunta dan yapılmaktadır. Kullanılan sünger ise piyasada en ucuza satılan yatak süngeridir.

Bu malzemelerden üretilen köşe koltuk ya da oturma grubu takımlarının ömrü en fazla 2 yıl sürmektedir. Kalabalık aileler için de 1 yıl kadar sürmektedir. Şuan oturulacak bir takımın fiyatı 5-6 bin civarındadır.

Aslında koltuk takımı devamlı kullanılan ev eşyası olduğu için alırken kazanmak gerekir peki alırken nasıl kazanırız. Şimdi 2-3 binliraya bir takım alırsınız 2 sene oturur atarsınız. 5-6 binliraya koltuk takımı alırsınız 15-20 sene oturursunuz sadece yüz değişimi yaparak kazanmış olursunuz.

Köşe koltuk imalatımız da kullandığımız malzemeler birinci sınıftır. Koltuğun iskeleti sadece gürgendir. Kullanılan sünger ise 32 dns gri süngerdir. Kumaş birinci sınıf 2 yıl garantilidir.

Köşe koltuk kaplama fiyatları ise müşterimizin beğeneceği kumaş ile belirlenmektedir. Ayrıca sünger değişimi yapılacaksa biz sadece sünger parasını talep etmekteyiz. Fiyatlarımız piyasaya göre uygundur. Fakat biz fiyat verirken kullandığımız kumaşlar kaliteli olduğu için o na göre fiyat vermekteyiz. Kumaşlarımızın metre fiyatı 35 ile 60 tl arasındadır.

Piyasada metresei 10 tl yede kumaş bulunmakta fakat ucuz kumaşın ömrü az olmakta sonuçta evinize birkere yaptırıyorsunuz değil mi?.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz istedğiniz saatte bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim:

İsim: Sefa Güler

Whatsapp ve Cep Tel: 0543 265 72 28

Facebook sayfamız: Güler Mobilya Koltuk Yüz Değişimi, Sıfır İmalat ve Tamir

Adres: Altınşehir mahallesi berrak sokak no: 33 Başakşehir/İstanbul.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

KEDİ TIRMALAMASINA KARŞI KUMAŞ SEÇİMİ

OTURMA GRUBU SÜNGERİNİN KALİTESİ NASIL OLMALI?

KOLTUK YÜZÜ DEĞİŞTİRME NE KADARA MAL OLUR?

Çekyat makası değiştirme ve tamiri

Facebook Sayfamız