BAHÇELİEVLER KOLTUK DÖŞEME VE KAPLAMA

Bahçelievler koltuk döşemecisi arıyorsanız aramanıza gerek yok güler koltuk döşeme atölyesi bahçelievler bölgesine hizmet vermektedir. İstanbulun bir çok bölgesine hizmet vermekteyiz. Bahçelievlerde hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır.
BAHÇELİEVLER KOLTUK DÖŞEME VE KAPLAMA
Her türlü koltuk döşeme, koltuk kaplama itinayla yapılır. Temiz işcilik ve birinci sınıf malzeme kullanımı koltuk yenileme işinde önemlidir. Kullanılan malzeme kaliteli olursa yaptığınız işte kendini göstermektedir. Yani anlayacağınız koltuk döşeme işinde yaptığınız iş reklamınız olmaktadır.

Güler koltuk döşeme atölyesinde özel ölçüye göre sıfırdan her türlü koltuk takımı yapılır. Eski koltukların yüz değişimi esnasında iskelet haline getirilerek tadilat gerekiyorsa yapılır ve yeni koltuk olarak yapılıp teslim edilir. Eğer koltuklarda sünger değişimi gerekiyorsa müşterilerimiz bilgilendirilir.

Kısaca eski koltuklarınız sıfır koltuk halinde evinize teslim edilmektedir. Sizde koltuk takımınızın yüzünü değiştirmek istiyorsanız bize iletişim adresimizden ulaşarak yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim:

Whatsapp ve Cep Tel 0543 265 72 28

Facebook sayfamız: Güler Mobilya Koltuk Yüz Değişimi, Sıfır İmalat ve Tamir

Adres: Altınşehir mahallesi berrak sokak no: 33 Başakşehir/İstanbul.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

KEDİ TIRMALAMASINA KARŞI KUMAŞ SEÇİMİ

OTURMA GRUBU SÜNGERİNİN KALİTESİ NASIL OLMALI?

KOLTUK YÜZÜ DEĞİŞTİRME NE KADARA MAL OLUR?

Çekyat makası değiştirme ve tamiri

Facebook Sayfamız