ATAKENT KOLTUK DÖŞEME VE TAMİR ATÖLYESİ

Atakent koltuk döşeme: Eski koltuklarınızı yeni koltuğa çeviriyoruz. Halkalı Atakent Mahallesinde oturuyorsanız ve koltuk döşemecisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Güler koltuk döşeme atölyesinin Atakent ve civarına ücretsiz servisi vardır. Koltuk yüz değişimi ve her türlü koltuk döşemesi ve tamiri itinayla yapılır.
ATAKENT KOLTUK DÖŞEME VE TAMİR ATÖLYESİ
Koltuk döşeme fiyatları koltuğun modeline ve seçilecek kumaş tercihine göre değişmektedir. Döşemesi değişecek koltuğunuzun resmini Whatsapp tan atarsanız size daha sağlıklı yardımcı olabiliriz.

Yaptığımız işler

Koltuk yüz değişimi ve isteğe göre özel ölçüde yada beğendiğiniz modelin resmine göre sıfır koltuk takımı yapmaktayız. Koltuk döşeme bizim işimizdir. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile müşterilerimizi memnun etmeye devam etmekteyiz.

Atakent koltuk döşeme: Yaptığımız işleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim: 0543 265 72 28

Facebook sayfamız: Güler Mobilya Koltuk Yüz Değişimi, Sıfır İmalat ve Tamir

Adres: Altınşehir mahallesi berrak sokak no: 33 Başakşehir/İstanbul.

Yorumlar

Hizmet Verdiğimiz Semtler

Başakşehir koltuk döşeme, Kayaşehir koltuk döşme, Küçükcekmece koltuk döşeme, Halkalı koltuk döşeme, Atakent Mahallesi koltuk döşme, Ispartakule koltuk döşeme, Tahtakale Mahallesi koltuk döşeme, Bahçeşehir koltuk döşeme, Güvercintepe koltuk döşeme, Şirinevler koltuk döşeme, Güneşli koltuk döşeme, Ateştuğla koltuk döşeme, Kayabaşı koltuk döşeme, Masko koltuk döşeme, Esenyurt koltuk döşeme, Beylikdüzü koltuk döşeme, Esenkent koltuk döşeme, koltuk döşeme fiyatları ve İstanbul Avrupa Yakasında Bir Çok Yere Koltuk Kaplama Hizmeti Vermekteyiz.

Facebook Sayfamız