FİYATLARIMIZ

Koltuk döşeme fiyatları koltuğun modeline, seçilecek kumaş türüne, sünger değişimine ve yapılacak işleme göre değişmektedir. Koltuk döşeme fiyatları ortalama iyi bir kumaşla yapılırsa 2.000 ile 3.500 arasında değişir.

Bu rakamlar seçilecek kumaşın kalitesine ve sünger değişimine göre değişmektedir.
Koltuk takımı almak yerine koltuk takımının kumaşını değiştirmek daha avantajlıdır. Şuan iyi bir koltuk takımı 7-8 binlirdan aşağıya değil.


Piyasadaki ucuz koltuk takımları ucuz malzemeden yapılarak piyasada çok ucuza satılmaktadır. Kullanılan malzemeler en dandikleri fakat müşteri içini görmediği için fiyatta ucuz geldiği için tercih ediliyor. Fakat 1 yıl sonra müşteri ucuz takım aldığına pişman oluyor. Sık karşılaştığımız olay olduğu için biz müşterilerimizi elimizden geldiği kadar aydınlatmaktayız.

Bizim kullandığımız kumaşlarla fabrikasyon ürünlerde kullanılan kumaşlar arasında çok fark vardır. Ucuza satılan fabrikasyon ürünlerde genelde kalitesiz kumaşlar kullanılmaktadır.

Normal bir koltuk takımı birinci sınıf kumaşla 2200 tl ye kaplana bilir. Tavsiyem evinizde kullanacağınız koltuk takımını çok ta ucuz kumaşlara yaptırmamanız çünkü 1 yıl sonra paranızı çöpe attığınızı anlayacaksınız.

Piyasada en iyi malzemeden yapılmış koltuk takımı diye en kalitesiz malzemeden yapılarak sattıklarını biliyoruz. Bu nedenle paranızı çöpe atmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Eklemiş olduğumuz resimler yapmış olduğumuz bazı işlerin eskisi ve yenisidir. Garantili çalışmaktayız. En az 6-7 yıl hiç bir şey olmadan müşterimiz koltuk takımını rahatlıkla kullanabilir.

Yorumlar

Facebook Sayfamız