Esenler'de Oturan Zozan Hanım'ın Koltuk Takımına Yüz Değişimi Yaptık

Esenler'de oturan Zozan Akdağ hanım efendi bize tavsiye üzerine ulaşmıştır. Daha önce Başakşehir de oturan Zozan hanım'ın kardeşinin koltuk takımını ve sandalyelerini yenilemiştik. Zozan hanım'ın kardeşi kendilerine bizi önermiştir. Zozan hanım bizi arayarak koltuk takımı ve sandalyelerine yüz değişimi yapılmasını istemiştir.
Kısa süre içinde gelip görüşeceğimizi kkendilerine söyledik ve ertesi gün evine misafir olarak koltuk döşeme için detayları konuşarak anlaştık. Zozan hanım'ın koltuk takımını sıraya aldık ve 5 gün sonra koltukları ve sandalyeleri evinden aldık.
Yeni haliEski haliZozan hanım'ın avangart koltuk takımını, sandalyelerini, yatak başlığını ve çocuğunun köşesini istediği şekilde yenileyip 4 günde teslim ettik.

Ürünleri teslim ettiğimiz'de Zozan hanım çok memnun kalmıştır Facebook sayfamıza yorum bırakmıştır.
Zozan hanım'ın yorumu
Yorumuda Yorumuda ekledim okuyabilirsiniz. Biz güler koktuk döşeme olarak yaptığımız her işin arkasındayız. Kalite ve müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Koltuk döşeme ve koltuk yüz değişimine fiyat verebilmemiz detayları öğrenmemiz gerekmektedir. Siz'de koltuk takımınızı yeniletmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek detayları paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Hizmet Verdiğimiz Semtler

Başakşehir koltuk döşeme, Kayaşehir koltuk döşme, Küçükcekmece koltuk döşeme, Halkalı koltuk döşeme, Atakent Mahallesi koltuk döşme, Ispartakule koltuk döşeme, Tahtakale Mahallesi koltuk döşeme, Bahçeşehir koltuk döşeme, Güvercintepe koltuk döşeme, Şirinevler koltuk döşeme, Güneşli koltuk döşeme, Ateştuğla koltuk döşeme, Kayabaşı koltuk döşeme, Masko koltuk döşeme, Esenyurt koltuk döşeme, Beylikdüzü koltuk döşeme, Esenkent koltuk döşeme, koltuk döşeme fiyatları ve İstanbul Avrupa Yakasında Bir Çok Yere Koltuk Kaplama Hizmeti Vermekteyiz.

Facebook Sayfamız