BAŞAKŞEHİR OYAKKENT SİTESİNDE OTURAN MÜŞTERİMİZİN KOLTUK TAKIMINI YENİLEDİK

Başakşehir Oyakkent sitesindeki müşterimizin eski koltuklarını yenileyip teslim ettik. Müşterimiz bize tavsiye üzerine ulaşmıştır. Daha önce Oyakkent sitesinde başka müşterimizin koltuklarını yenilemiştik müşterimiz memnun kaldığı için komşusuna tavsiye etmiştir.
BAŞAKŞEHİR OYAKKENT SİTESİNDE OTURAN MÜŞTERİMİZİN KOLTUK TAKIMINI YENİLEDİK
Oyakkent sitesindeki müşterimiz bizimle iletişime geçerek tanıştık koltuklarını ve sandalyelerini üç gün içinde yapıp teslim ettik.
Müşterimizin işletmemiz hakkında yapmış olduğu yorum 
Googlede işletmemiz hakkında yapılan diğer yorumlarıda okuyabilirsiniz.
BAŞAKŞEHİR OYAKKENT SİTESİNDE OTURAN MÜŞTERİMİZİN KOLTUK TAKIMINI YENİLEDİK
Sizinde koltuk döşeme işiniz var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Koltuk döşeme fiyatları koltuğunuzun modeline ve seçeceğiniz kumaşa göre değişmektedir. Ayrıca piyasada fabrikasyon takımlarda kullanılan ucuz kumaşlardan yapılırsada fiyat değişiyor fakat ucuz kumaşları hiç bir zaman tavsiye etmiyoruz sonuç evinizde kullandığınız için yapılmışken iyisi olursa daha sağlıklı olur.

Yorumlar

Hizmet Verdiğimiz Semtler

Başakşehir koltuk döşeme, Kayaşehir koltuk döşme, Küçükcekmece koltuk döşeme, Halkalı koltuk döşeme, Atakent Mahallesi koltuk döşme, Ispartakule koltuk döşeme, Tahtakale Mahallesi koltuk döşeme, Bahçeşehir koltuk döşeme, Güvercintepe koltuk döşeme, Şirinevler koltuk döşeme, Güneşli koltuk döşeme, Ateştuğla koltuk döşeme, Kayabaşı koltuk döşeme, Masko koltuk döşeme, Esenyurt koltuk döşeme, Beylikdüzü koltuk döşeme, Esenkent koltuk döşeme, koltuk döşeme fiyatları ve İstanbul Avrupa Yakasında Bir Çok Yere Koltuk Kaplama Hizmeti Vermekteyiz.

Facebook Sayfamız